fbpx
avtolizing

Авто в лізинг - довгострокова оренда авто з правом викупу в Киеві

Що Вас цікавить?

Автолізинг

Це довгострокова оренда автомобіля з правом викупу. Тому давайте з вами розберемося, що це за фінансова послуга і хто її надає. Чим вона відрізняється від автокредиту і звичайної оренди. Іншими словами це симбіоз оренди і кредиту. А тепер розглянемо все детальніше. Тобто розкладемо все по поличках.

Тож почнемо. Перш за все таким фінансуванням займаються лізингові компанії. Основний вид діяльності покупка транспортного засобу безпосередньо під клієнта. Або те, що вибрав сам клієнт виходячи з його потреб чи побажань. Тут також як і в кредитуванні є початковий внесок. Мінімальний внесок від 20% реальної вартості покупки. Така процентна ставка зазвичай застосовується до нових транспортних засобів. Що відносно техніки з пробігом ставка починається від 30% і вище. Все залежить від стану, року випуску і ліквідності.

Авто в лізинг для приватних осіб.

Таким видом “кредитування” може скористатися як бізнес, так і фізична особа – звичайні громадяни. По-перше для оформлення не потрібно довідка про ваш дохід. А по-друге зникає потреба в поручителі і навіть в кредитній історії. Іншими словами досить мати початковий внесок і обрати бажаний автомобіль. Тим часом виникає питання. У чому підступ? Суть полягає в наступному. ТС належить лізинговій компанії до останнього платежу за договором. Після цього, машина переоформлюється на вас. В результаті чого вони виключають можливість шахрайства з боку клієнта.

Лізінг транспортних засобів для юридичних осіб.

У наш час логістика один з найважливіших чинників успішного бізнесу. Тому транспорт це головна ланка яка сприяє динамічному розвитку і успіху. Ось чому такий спосіб поповнення автопарку підходить для молодих компаній. Які не мають великих фінансових можливостей і хорошої кредитної історії. Але в той же час стрімко розвиваються і вкрай потребують поповнення або оновлення автопарку. Отже маючи суму на покупку однієї машини ви зможете взяти відразу п’ять. Умови практично ті ж що і для фізосіб, але з маленьким бонусом. Повернення ПДВ і це все офіційно і законно!

На відміну від звичайного кредитування при оформленні автолізингу. Такі витратні частини як страховка (каско і автоцивілка), переоформлення постановка на облік, зі сплатою всіх податків. Установка ГБО і іншого додаткового устаткування бере на себе лізингова компанія. А ви це виплачуєте в щомісячних платежах. Все що було вище перераховано становить від 15 до 25% від вартості авто. Ось і все про цю послугу.

Можливо Вам буде цікавий автозайм в автоломбардах Киева під заставу авто.

Call Now ButtonПОЗВОНИТЬ НАМ